Verzorgd park, rustig, vriendelijk personeel, mooi huisje en prachtige omgeving.
Juli 2026 - Cindy V.
We komen nu al voor het vijfde opeenvolgende jaar bij jullie. Hrt park, de faciliteiten, de service en uiteraard de mooie huizen. Huis 17 is onze favoriet.
Juli 2026 - Gerard W.
8 Het huisje maar ook het hele park met zwembad was prima en comfortabel. Heerlijke bedden. De sauna en Solardouche waren heerlijk en doen het goed.
Juli 2026 - Betty L.
Alles prima!
Juli 2026 - Ute K.
Leuk rustig weekendje
Juli 2026 - Peter v.
Zoals altijd de ruim liggende mooie huisjes. Te veel parken hebben de huisjes in een lange rij te dicht bij elkaar.Hof van Salland heeft de huisje met veel privacy op het rustige park liggen
Juli 2026 - Bert Z.
De villa en de omgeving
Juli 2026 - Ingrid L.
Ik vond huisje nummer een hele fijn plek we zaten daar geweldig!
Juli 2026 - Tamara T.
Alles was mooi aangelegd op het park. Huisjes zijn van goede kwaliteit. Fijn dat de bedden en douches zo comfortabel zijn. Ook het zwembad een echte topper. Communicatie ook vlot en effectief met het personeel
Juli 2026 - H.
De rust en de mooie huizen
Juli 2026 - A. U.
Mooi goed onderhouden park en huis
Juni 2026 - K.M V.
De rust, mooie schone huisjes, het is de vierde keer dat we hier waren, dat zegt genoeg.
Juni 2026 - Jacqueline J.
fijne fietstochten kunnen maken, de rust en uitzicht vanuit villa's ( 55) aan de rand van het park is prachtig. blij met zwembad , tijdens de heetste periode van juni. goede bakker ( van der Most), supermarkt (de Plus) , Kruidvat en nog leuke winkels op fietsafstand.
Juni 2026 - W J D.
Heerlijk huis. Prachtige omgeving en een rustig, relaxed park. Prima service.
Juni 2026 - Coby d.
Het park ziet er keurig verzorgd en netjes uit. De villa/lodge is ruim, heeft voldoende opbergruimte en is van alle gemakken voorzien en heeft een grote tuin. Het zwembad terrein is lekker groot en heeft voldoende zit- en ligmeubilair en schaduwplekken. Bij het restaurant was het lekker eten en toen die gesloten was heerlijk genoten van de goedverzorgde bestelde bbq.
Juni 2026 - Astrid v.